Apie mus

Jaunieji krikščionys demokratai (JKD) – savarankiška, nevyriausybinė Lietuvos jaunimo organizacija.

Mes jauni. Mes demokratiški. Mes draugiški. Mums ne vis viena, kas nutiks Lietuvoje po kelių ar keliolikos metų. Siekiame, kad, JKD turėtų pakankamai iniciatyvių, intelektualių ir atsidavusių žmonių, kurie kurtų ne tik savo, bet ir savo valstybės ateitį. Mums svarbu, jog mūsų organizacijos nariai būtų mąstantys, atviri, neabejingi savo ir Tėvynės ateičiai.

Bet kuo mes skiriamės nuo kitų jaunimo organizacijų?

Visų pirma, JKD nepriklausoma nuo politikų valios, todėl galime sau leisti sakyti tai, ką manome esant reikalinga pasakyti ir daryti tai, ką manome esant būtina. To dėka JKD nariai bręsta ir tobulėja kaip savitos, nepriklausomos asmenybės, patys apsprendžia savo prioritetus ir nebijo suformuluoti bei išsakyti savo nuomonę.

Tikime, jog jaunas žmogus turi troškimą pasiekti ne tik tam tikrą ekonominio apsirūpinimo lygį, tačiau disponuoja ir atsakomybe prieš save ir palikuonis dėl savo tautos ir religijos išsaugojimo.

Manome, jog krikščioniškųjų vertybių turi būti laikomasi visuomet, tai neturėtų būti mados reikalas, tačiau lygiai taip pat esame įsitikinę, jog asmens negalima versti elgtis prieš savo valią, išskyrus tuos atvejus, kai tokia veikla kenkia aplinkiniams.

Tautiškumo išlaikymą ir stiprinimą suprantame kaip svarbią savo kaip lietuvių tautos atstovų priedermę ir esame pasiryžę už savo Tėvynę ne tik galvą paguldyti, bet ir dirbti jos naudai ir klestėjimui.

JKD teigia, jog tikėjimas prisideda prie žmogaus vidinio pasaulio tobulėjimo ir didesnio rūpesčio savo artimu vystymo. Priimame visus, kuriems artimos mūsų vertybės ir tikslai, kurie nenori sėdėti susidėję rankų, net jeigu kulto pastatuose lankotės ir nedažnai.

Siekdami savo tikslų bendradarbiaujame su Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionimis demokratais, o ypač – TS-LKD Krikščionių demokratų bendrija.

Misija:

Išlaikydami ir puoselėdami krikščioniškosios demokratijos vertybes, ugdome Lietuvos pilietinį sąmoningumą, iniciatyvumą tam, kad patys kurtume savo ir Lietuvos ateitį pasaulinėje bendruomenėje.

Vizija:

Pilietiškai aktyvus jaunimas, turintis tvirtus vertybinius įsitikinimus.