«

»

JKD atstovai dalyvavo Pavasario akademijoje Rygoje

IMG_0271

Kovo 19-22 dienomis Jaunųjų krikščionių demokratų atstovai dalyvavo Pavasario akademijoje Rygoje, kurią organizavo centro-dešiniosios partijos „Vienotiba“ jaunimo organizacija. Šį kartą akademija buvo skirta energetiniams, saugumo ir Rytų partnerystės klausimams aptarti.

Lankėmės Latvijos Užsienio reikalų ministerijoje, kur ne tik sužinojome ministerijos susikūrimo aplinkybes, bet ir turėjome unikalią progą pasikalbėti su Parlamento sekretore Zanda Kalniņa-Lukaševica apie šį pusmetį vykstantį Latvijos pirmininkavimą ES Tarybai.

Kartu su Latvijos ekspertais diskutavome apie dabartinę saugumo situaciją Europoje, kylančius iššūkius bei grėsmes. Klausėmės buvusio ES komisijos komisaro energetikos klausimais, dabar dirbančio Latvijos prezidento patarėju ekonominiais klausimais, Andris Piebalgs įžvalgų apie energetinio saugumo perspektyvas Baltijos jūros regione bei visoje Europoje. Akademijoje dalyvavo atstovai iš 11 šalių, kurie pristatė pranešimus apie energetinį saugumą Baltijos jūros regione ir Rytų partnerystės šalyse. Lietuvos delegacija pateikė mūsų šalies energetinio saugumo situaciją.

16683772220_50f8029817_o

 

Vizito Latvijoje metu taip pat kalbėjomės apie poreikį puoselėti glaudesnį bendradarbiavimą tarp centro-dešiniųjų politinių pažiūrų jaunimo Baltijos jūros regione ir Rytų partnerystę.

 

Akimirkas iš renginio galite rasti ČIA.

 

Dėkojame, broliai!

Paldies jums, brāļi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.