«

Skelbiamas JKD rašinių konkursas!

 

Jaunieji krikščionys demokratai (JKD), artėjant Lietuvos valstybingumo šimtmečio minėjimui, siekia prisidėti prie jaunimo patriotiškumo ugdymo. Valstybingumas nėra duotybė, todėl kiekvieno piliečio pareiga yra aktyviai įsitraukti į savo valstybės gyvenimą, tėvynės pamatų stiprinimą. Prisimenant skaudžius XX a. įvykius, kai priešintis sovietinei okupacijai į miškus būriais traukė patriotinių jausmų vedama jaunuomenė, šiandien siekiame iš naujo pakviesti jaunus žmones apmąstyti, kaip jie gali prisidėti prie savo tėvynės puoselėjimo.

 

Todėl kviečiame visus 10-12 klasių moksleivius dalyvauti JKD rašinių konkurse tema „Kaip galiu prisidėti prie Lietuvos valstybingumo stiprinimo?“ Iš autorių tikimės sulaukti darbų, kuriuose jie ne tik asmeniškai atsakytų į temoje suformuluotą klausimą, bet ir plačiau pamąstytų apie valstybingumo reikšmę globaliame pasaulyje.

 

Jūsų rašinių, kurių apimtis neturėtų viršyti 1000 žodžių, lauksime iki gruodžio 1 d. el. paštu jkd@jkd.lt.

 

Geriausių darbų autoriai bus pakviesti į gruodžio viduryje vyksiančią baigiamąją konferenciją Seime, kur su žymiais žmonėmis betarpiškai apie Lietuvos šimtmetį, o laimėtojams bus įteikti prizai. Geriausio rašinio autorius gaus pažintinę kelionę į Briuselį arba Strasbūrą dviems!

 

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el. paštu jkd@jkd.lt arba mūsų „Facebook“ paskyroje.

 

JKD_rasiniu konkursas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.