«

»

TS-LKD jaunimo organizacijos palaiko V. Benkunską partijos kandidato į Vilniaus merus rinkimuose

10644574_10152488203535197_4199993603787051752_oDešiniosios jaunimo organizacijos Jaunųjų konservatorių lyga ir Jaunieji krikščionys demokratai oficialiai patvirtino, kad artėjančiuose Tėvynės Sąjungos ‒ Lietuvos krikščionių demokratų kandidato į Vilniaus merus rinkimuose rems Vilniaus m. savivaldybės tarybos TS-LKD frakcijos seniūno Valdo Benkunsko kandidatūrą.

„Valdas Benkunskas yra jaunas, energingas ir savivaldos veikloje patyręs politikas. Stebint pretendentų į kandidatus  debatus, matome, jog būtent V.Benkunskas šiandien yra geriausiai  pasiruošęs kandidatas mesti iššūkį  dabartiniam miesto merui ir vesti TS-LKD komandą  į pergalę. Jaunieji krikščionys demokratai vertina profesionalumą, atkaklumą ir vertybinį nuoseklumą. V.Benkunskas turi visas šias savybes, todėl būtent jam JKD išreiškia paramą“, – teigė Jaunųjų krikščionių demokratų pirmininkas Vytautas Keršanskas.

Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkė Agnė Kaniauskaitė tvirtino, jog V.Benkunskas dirbdamas Vilniaus m. savivaldybės tarybos TS-LKD frakcijos seniūnu jau ne kartą įrodė, kad yra vienas aktyviausių politikų, nuosekliai kovojančių prieš dabartinį neskaidrų ir neatsakingą Vilniaus valdymo stilių. „Šiuo metu Vilniaus miesto situacija yra tokia, jog jai išspręsti reikia asmens, kuris būtų gerai susipažinęs su esamomis miesto problemomis ir turėtų aiškų planą  kaip spręsti sudėtingas problemas ir įgyvendinti pokyčius, kurių jau seniai laukia vilniečiai. Manome, kad V.Benkunsko patirtis ir energija gali gražinti Vilnių į sėkmės kelią“, – dėstė Jaunųjų konservatorių lygos pirmininkė A.Kaniauskaitė.

Sprendimas palaikyti būtent V.Benkunsko kandidatūrą buvo priimtas jaunimo organizacijų valdybų sprendimu,  konsultuojantis su organizacijų Vilniaus miesto skyrių nariais.

Jaunųjų konservatorių lyga ir Jaunieji krikščionys demokratai – tai vienos iš seniausių Lietuvos jaunimo organizacijų, šiuo metu vienijančios tris tūkstančius jaunų žmonių visoje Lietuvoje. Tai savarankiškos, savanoriškos, nevyriausybinės Lietuvos jaunimo organizacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.